למידה נכונה מהבית

תוכן עניינים

איך תוכלו להתרכז טוב יותר בחומר וליהנות מחוויית למידה אפקטיבית יותר? לפניכם אוסף עצות ללמידה ברמה גבוהה במיוחד.

הלוקיישן בבית קובע

אומנם כל אחד מאתנו לומד בדרך שונה ובסגנון אחר, אבל אין ספק שלמיקום השפעה על המיקוד והקשב. פנו לעצמכם מקום או צרו פינת לימודים ייעודית על מנת ללמוד בשקט ובנחת. רצוי להקצות שולחן עבודה וכיסא נוח לישיבה ממושכת ולכוון את הכיסא כך שתוכלו לשבת בתנוחה בריאה ומאוזנת מול מסך המחשב.
נטרלו ככל שניתן הסחות דעת ורעשי רקע – בזמן השיעור השתיקו את הטלפון, כבו אפשרות להצגת הודעות קופצות ונסו לווסת את הטמפרטורה ולהאיר או להחשיך את החדר בדרך היעילה להשגת תצוגת מחשב איכותית וסביבה נעימה.

ציוד חובה להצלחה

לא חייבים להיכנס להוצאות מיותרות בשביל למידה מהבית, אבל כמובן אפשר לשפר את התנאים. ממחשב חזק דרך מסך איכותי ועד רכישת אוזניות. אם בכוונתכם לשוחח עם עמיתים ללמידה ולראות אחד את השני חשוב גם להשתמש במצלמת רשת טובה ובמיקרופון נוח, כאשר תוכלו להחליט האם זה יהיה מיקרופון שולחני או מיקרופון המוצמד לדש החולצה.
אוזניות הן ככל הנראה אחד מהאביזרים החשובים ביותר ללמידה מרחוק, כי הן יסייעו לכם לבטל רעשי רקע מסביב ולשמוע את המרצה בדרך הברורה והחדה ביותר.  כמו כן, חשוב להצטייד גם בעזרי לימוד כמו מחברת שתלווה אתכם בעת לימוד הקורס וכלי כתיבה, כדי שתוכלו לרשום במקביל הערות ולסכם את החומר הנלמד.

להיכנס למסגרת הנכונה

לימודים עצמאיים לא מתאימים לכולם ולכן, חשוב להיכנס למסגרת לימודים שתאפשר לכם להתמיד בלימוד. העדיפו קורס מקצועי ולמידה בשעות קבועות דרך פלטפורמה ידידותית וכיתה וירטואלית עם מרצה שמעביר את החומר היטב גם מרחוק, כולל תרגולים אונליין.
מסגרת מסייעת גם לאינטראקציה ביניכם לבין תלמידים אחרים ומפיגה בדידות ויוצרת למידה חברתית.
חשוב שהלמידה מרחוק תהיה במסגרת של בית ספר מוביל בתחומו המצויד בכל אמצעי הטכנולוגיה המתקדמים כדי להעביר את הלמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

כך למשל, במכללת ג’ון ברייס מציעים לכם למידה שיתופית מלאה בין המרצה לתלמידים, צפייה בלוח ומסך המרצה כולל שיתוף המסך האישי עם הכיתה, צפייה בחומרי לימוד ובסיכומים שהמרצה יוצר תוך כדי מפגש ותרגול בזמן אמת בליווי מרצה וקבלת פידבק מידי.
תוכלו ללמוד אונליין מהבית וליהנות מהתנאים הטובים ביותר שהטכנולוגיה והמקצועיות של מכללה כמו ג’ון ברייס יכולים להעניק לכם.

קורסים דיגיטליים בהייטק שאסור לפספס:

המקצועות החמים והמבוקשים ביותר בתעשייה עברו לפורמט מקוון. אילו קורסים דיגיטליים ניתן ללמוד מהבית דרך ג’ון ברייס? בין הקורסים הבולטים:
מגן סייבר ואבטחת מידע – ההאקרים לא נחים לרגע והמערכות זקוקות להגנה של מקצועני אבטחת מידע ומגני סייבר שידעו כיצד למנוע את מתקפת הסייבר הבאה. קורס זה מקנה את הכלים להגנה על רשתות ארגוניות תוך הכרות מעמיקה עם יסודות של מנגנוני תקשורת, ארכיטקטורת מערכות מידע ואבטחת מידע בסביבות שונות.

תכנות בשפת JAVA – שפה זו נחשבת לשפה הפופולארית ביותר, שפת קוד פתוח גמישה הרלבנטית למתכנתים ומפתחים בתחומים רבים מאפליקציות ועד אתרי אינטרנט. קורס סופר מעשי ליישום טכנולוגיית JAVA בכלים המובילים בשוק.
דאטה אנליסט – המומחה שמנתח את זרימת המידע לארגון הוא שחקן מפתח בניתוח המידע וחילוץ תובנות קריטיות לביסוס החלטות עסקיות. הכשרה מקוונת דאטה אנליסט מתאים לבעלי ניסיון בעבודה מול נתונים וכולל מגוון מודולים חשובים לעבודת הניתוח משפת SQL, דרך POWER BI ועד Python. נקודת זינוק לתחום נחשק במיוחד.
בדיקות תוכנה – הכשרה מקצועית מקוונת לביצוע בדיקות QA. בקורס זה נלמדים כל הכלים החשובים לביצוע בדיקות ידניות ובדיקות אוטומטיות, בדיקות למובייל, עבודה עם בסיסי נתונים. היתרונות הם רבים: כניסה לתחום לא מבוססת על ידע קודם, הקורס מעשי ומאפשר לעבוד מיד בסיום הקורס לעומדים בדרישות ההכשרה.
זכרו, ללמוד מרחוק – להתקרב למטרה! אל תתנו לקורונה לשנות לכם את התוכניות לעתיד.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...