קורס SQL להתמקצעות בבסיסי נתונים

תוכן עניינים

מהי SQL

(SQL (Structured Query Language מאפשרת גישה למסדי נתונים יחסיים וביצוע פעולות על נתונים וטבלאות. בשפה משתמשים הרבה באפיון ובניית מערכות פנים ארגוניות, כיוון שהשפה מאפשרת למשתמשים להיכנס ל”מאחורי הקלעים” של המערכת, לשנות ולשתף במידע והכל בזכות השפה הידידותית שאפשרה יצירת תפריטים וניווט נוח במערכת.
במהלך הזמן נוספו לשפה הרחבות שונות, כך שניתן לבחור גם קורסי SQL המתמקדים בהרחבות כמו למשל הרחבות של מייקרוסופט, אורקל ועוד או קורס עם אוריינטציה לאחת ההרחבות, כשהבסיס הנלמד זהה ברוב הקורסים ורק יש התייחסות להרחבה שנוספה לשפה.

למי מתאים קורס SQL

הקורסים מתאימים לכל מי שרוצה להתמחות כמנהל בסיס נתונים, או למי שמתעניין בתחום ומעוניין ללמוד ניהול דטה בייס רלציוני, כמו למשל, כיצד לגשת לבסיסי נתונים, לקבל ידע טכני כמו למשל, לתכנן מה יש לבצע, כיצד לעבוד עם שאילתות שונות, לכתוב פרוצדורות, לנהל שרתי SQL Server.

הזדמנויות תעסוקה

הקורס פותח שפע של הזדמנויות לעולם בסיסי הנתונים ומאפשר ללומדים להשתלב בהמשך בחברות תוכנה או בחברות אינטרנט שונות, כמפתחים או במגוון תפקידי DBA.
חברות הייטק וחברות אינטרנט רבות מחפשות היום מקצועני SQL כך שמדובר במקפצה לתפקידים מבוקשים. היתרון הבולט הוא שניתן לעבוד בחברות מקומיות אך גם חברות בינלאומיות, כיוון שמדובר בשפה אוניברסאלית. בנוסף, הקורס מהווה בסיס להתפתחות מקצועית בכיוונים שונים כמו תכנות, אינטרנט ומערכות מידע, בדיקות פיתוח ו-BI, כך שניתן להשתמש בקורס כנקודת זינוק לקורסים מתקדמים בתחומים שונים.

כיצד לבחור קורס SQL

אומנם מדובר בשפה יחסית פשוטה אבל כדי למקסם את הפוטנציאל ולהכיר אותה לעומק ברמה מקצועית, חשוב מאוד לבחור מוסד לימודים מוכר המעביר בצורה מקצועית קורס SQL, כדי ללמוד מהטובים בתחום. ישנם קורסים שונים של SQL ולכן, חשוב לברר את השוני ולהבין את הערך המוסף שמקבלים מאותו קורס. חשוב לבחון איזו תעודה מתקבלת בסיום הקורס ואם הלימודים בדגש פרקטי שמכשיר אתכם לעבודה מיד עם סיום הלימודים. כמו כן, ישנם קורסים שמכינים אתכם לקראת מבחני הסמכה בתחום כך שמומלץ לבחון גם את ההיבט הזה אם תוכלו בתום הקורס לעמוד בדרישות או שתצטרכו לגשת לקורס ייעודי המאפשר לכם לגשת לבחינות ההסמכה.

קורס שיעזור לכם להכיר היטב את השפה ישר מהבסיס ויספק לכם מענה מקיף לכל היכולות, השיטות והמיומנויות שאתם צריכים להכיר על מנת לשלוט בבסיסי נתונים >> Querying Data with Transact-SQL.

במידה ואתם כבר בעלי ידע בתחום, אך מחפשים להמשיך ללמוד ולגלות טכניקות חדשות ומרתקות, אתם מוזמנים לבדוק את הקורסים המתקדמים שלנו >> Advanced Programming and Query Tuning in SQL Server

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...