5 כלים ליצירת סרטוני טיקטוק שמשווקים חייבים להכיר

משפיעניות איפור שחושפות סודות ללוק מנצח באמצעות ספוגית הפלא או מייק אפ חדש בשוק, מעצבי פנים שמתארים בסרטונים קצרים כיצד לעצב את הבית במספר צעדים פשוטים, סלבריטאים שמציעים הצצה לחיים האישיים שלהם או רוקדים עם אחד הלהיטים הוויראליים העכשוויים והרבה מאוד אתגרים, משימות, שעשועים וצחוקים.
טיק טוק היא פלטפורמה שמאפשרת לרבים לשחרר את הצד היצירתי שבתוכם ולהציג את היכולות, אנקדוטות או כישרונות באמצעות סרטונים קצרים.
במרוצת השנים משווקים בטיק טוק התמקצעו בעריכת סרטונים והם מעלים סרטונים שנערכו בתוך או בכלים חיצוניים לפלטפורמה ברמה גבוהה למדי עם אפקטים שמשדרגים את התוצאה.
מעוניינים לשפר ביצועים ביצירת קליפים שיצרו מעורבות וייראו נהדר?
במהלך קורס שיווק דיגיטלי תלמדו על דרכי השיווק האפקטיביות בטיק טוק. לפניכם 5 כלים ליצירת סרטוני טיק טוק שאתם בתור משווקים בפלטפורמה חייבים להכיר, למובייל ולדסקטופ.

CapCut – אי אפשר בלעדיה

פלטפורמת עריכת הסרטונים הפופולארית CapCut הפכה מזמן לכוכבת בטיק טוק עם יכולות עריכה מתקדמות. היתרון הבולט הוא שניתן להשתמש בה הן כאפליקציה והן כאתר אינטרנט והיא מגיעה עם תכונות נוחות להוספת מדבקות וטקסט בגופנים שונים, שינוי פילטרים, הסרת צבעי רקע, חיבור בין תמונות להשגת מצגת דינאמית ומעברים מונפשים מעניינים בין תמונות וכן חיתוך סרטונים.
האפליקציה היא גם ממשק בררת המחדל לעריכת סרטונים בתוך הטיק טוק, בעלת ממשק ידידותי ואינטואיטיבי נוח למשתמש. תוכלו ליהנות בה גם מפיצ'רים לעריכת אודיו וטמפלטים מגניבים שניתן להתלבש עליהם עם סרטונים או תמונות להשגת תוצר מרשים לטיק טוק.

InShot – לערוך בקלי קלות

InShot היא אפליקציית עריכת סרטוני וידאו נוחה לשימוש שמאפשרת שלל פיצ'רים חינמיים לעריכה כשבמסלול החינמי ההיצע רחב יחסית, אבל התוצר מיוצא למכשיר עם הלוגו של האפליקציה.
ב- InShot מאפשרים גם עריכת תמונות וגם הפקת סרטון מחיבור של תמונות וגם עריכה של סרטונים קיימים, כולל התאמת הגודל לטיק טוק ולפלטפורמות נוספות כמו יוטיוב ורילס של אינסטגרם ופייסבוק.
ניתן להוסיף כתוביות, לייצר מעברים מיוחדים, להוסיף סרטון על גבי סרטון או תמונות על גבי הסרטון וכן לבצע חיתוכים שונים במקטעים ברחבי הסרטון, להוסיף קול על הסרטון, מגוון רחב של מדבקות כמו למשל חץ מונפש שמאפשר לכוון את תשומת לב הגולש לאלמנט מסוים לאורך הסרטון וכן לייצא את הסרטון באיכות המועדפת ובגרסה החינמית להמתין לפרסומת שתחלוף על מנת שהקובץ יורד למכשיר.

WeVideo – עריכת סרטונים מהמחשב

אם החלטתם לערוך ולשווק את הסרטונים דרך המחשב תוכלו להשתמש באתר WeVideo לעריכת סרטונים וקליפים. ניתן לבצע מנויים במסלולים שונים וליהנות ממגוון פיצ'רים של הקלטת מסך, מעברים דינאמיים, יצירת טקסטים והוספת אפקטים חזותיים מונפשים.
לאתר הרבה מאוד תבניות ידידותיות ומדליקות שמאפשרות התאמת התוכן לפי החזון וקל יחסית לשנות את הרקע במיוחד לרקע ירוק והוספת רקעים נבחרים.
יש לקחת בחשבון שהגרסה החינמית מוגבלת יחסית ואם תרצו להמשיך לעבוד אתה כמו שעושים משווקי טיק טוק רבים – ככל הנראה תשדרגו בכסף.

Promeo – יוצרים תוכן בסטייל

אפליקציה נוספת גם לבעלי מכשיר אנדרואיד וגם לבעלי מכשיר אייפון שפופולארית בקרב משווקי טיק טוק הינה Promeo. היופי שלה הוא שהיא כוללת אוסף רחב מאוד של טמפלטים להתאמה אישית וכן מאפשרת להוסיף ולשנות אפקטים, פילטרים ושינוי צבעים, מבחר גדול של רצועות מוסיקליות, גופנים שונים, הסרת אובייקט ובחירת לוח צבעים לסרטונים שלכם.

YouCam – יופי של לוק

אין ספק שהלוק הוא חלק בלתי נפרד מההצלחה של הסרטון וכאשר רוצים ללטש או לרטש או פשוט ליצור וידאו מדליק במיוחד, אפליקציית YouCam שזמינה למשתמשי אנדרואיד ואייפון נכנסת לתמונה. היא כוללת מסננים רבים, אפשרות לבצע איפור לדמות שבסרטון תוך כדי תנועה, לשנות גוונים, להוסיף טקסטים, מסננים, פריסות, לשנות צבע שיער ועוד אפקטים שעושים הבדל גדול ביצירת סרטון מרשים.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...