להיות DATA Analyst ב-2024

תוכן עניינים

אם אתם מחפשים שינוי, להוטים לשדרג את המיומנויות שלכם או מחפשים את השלב הבא בחייכם המקצועיים, יכול להיות שדאטה אנליסט זה התחום עבורכם. בעידן הדיגיטלי הנוכחי, ים של מידע שוטף אותנו כל הזמן מכל כיוון והיכולת לנהל את כמות הנתונים הזו הופכת יותר ויותר קריטית. בנוף המורכב הזה, המפתח למינוף המידע הזה הוא ניתוח נתונים ומידע. תפקידו של מנתח נתונים הוא סוג של Game Changer”” ולכן הוא מבוקש בכל ארגון או חברה.

מה עושה Data Analyst?

אז מה בדיוק עושה “מנתח נתונים”? מנתח נתונים הוא סוג של בלש, המפענח את התעלומות החבויות בנתונים. המקצוע בעצם כולל שילוב ייחודי של סטטיסטיקה, מתמטיקה ותכנות, המשמש לאיסוף, בדיקה ופירוש נתונים.
התוצאה? יכולת להבין דפוסים ומגמות, חיזוי התנהגות והסקת מסקנות בעלות תובנות המניעות עד לכדי קבלת החלטות אפקטיבית בחברות, ארגונים ממשלתיים, שירותי בריאות ואינספור מגזרים אחרים.

קריירה בתחום

אז איך מצליחים לעשות קריירה בתחום? המפתח טמון בשילוב של ידע תיאורטי ויישום מעשי. מכללת ג’ון ברייס מציעה קורס ניתוח נתונים מקיף, שתוכנן בקפידה כדי להכין את הבוגרים לשוק העבודה.
הקורס מצייד את התלמידים במיומנויות הנחוצות ליום יום כ-Data Analyst, תוך שימת דגש חזק על כלים טכניים, פיתוח יכולות ניתוח נתונים ובניית מודלים חזויים יחד עם מטלות מעשיות ו”קייס סטאדייס” (מחקרים על סמך מקרים אמיתיים) מהעולם האמיתי, כך שאם תסיימו את הקורס בהצלחה, תוכלו לעבוד כמנתחי נתונים בעולם האמיתי, בכל חברה.

למי הקורס מתאים?

התשובה פשוטה: כל אחד וכולם. קורס Data Analyst מתאים לחסרי רקע בתחום, המעוניינים להשיג דריסת רגל במגזר ההייטק ועם זאת, הקורס יכול להיות נכס עבור אנשי מקצוע בעלי ניסיון, במגוון רחב של תחומים המעוניינים להעמיק את הבנתם בנתונים. אנשים בעלי יכולות טכניות וחשיבה אנליטית גבוהה עם חיבור וזיקה לנתונים. יתרון יהיה לאלו המגיעים מתחומי הניהול, כלכלה, חשבונאות, סטטיסטיקה, מדעים ושיווק.

השכר בתחום

אחד היתרונות המשכנעים ביותר הוא השכר הפוטנציאלי שתוכלו להרוויח בתחום. כאשר הנתונים הופכים למטבע החדש של העולם המודרני, יש ביקוש מרשים בשוק העבודה למנתחי נתונים. הביקוש הגובר הזה משתקף בחבילות השכר, הנוטות להיות גבוהות בהרבה מהשכר הממוצע במקצועות אחרים. כך מרוויחים בתחום, נכון ל-2023:
0-2 שנות ניסיון: 11-15 אלף ש”ח
3-5 שנות ניסיון: 13-17 אלף ש”ח
6+ שנות ניסיון: 19-25 אלף ש”ח
ראש צוות/מנהל.ת: 26-33 אלף ש”ח

עתיד מלא הזדמנויות

קורס ניתוח נתונים יכול לפתוח לכם עולם של הזדמנויות עם מגוון רחב של תפקידים, להאיץ את הצמיחה המקצועית שלכם ולפתוח דלתות לענפים שאולי מעולם לא שקלתם. קורס זה אינו עוסק רק בלימוד עבודה עם נתונים, אלא בהבנת הנרטיב מאחורי המספרים ובחידוד היכולת שלכם להפוך ל”מספרי סיפורים” שיכולים להשפיע על החלטות אסטרטגיות ולעצב את העתיד.

רוצים לדעת עוד? היכנסו לעמוד קורס Data Analyst לכל המידע.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...