page up
envelopeלהשארת פרטים

תכנות הוא עולם רחב ומגוון, וכשמישהו מעיד על עצמו שהוא מתכנת, יש לבדוק באיזה שפות הוא יודע לתכנת, כיוון שלא כל מתכנת ידע לטפל בכל הפלטפורמות הקיימות. ישנם מתכנתים שמתמחים בתכנות למערכות לינוקס בעוד אחרים הם מתכנתי ג'אווה, אחרים מתמקצעים ב- NET. ויש המתמחים ספציפית בפיתוח למובייל, בעקבות הטרנד העולמי.

כמובן שמי שמעוניין להכיר את כל שפות התכנות וכך להתמקצע ולהתאים ליותר תפקידי תכנות, ירצה להרחיב את הידיעות שלו ולהכיר את כל שפות תכנות שונות או לפחות את המובילות מביניהן ולהשתדרג בהתאם לבשורות החמות.
מתלבטים איזו שפה ללמוד? לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת על שפות תכנות ועל קורסים העוסקים בלימוד שפות תכנות.

קורסי שפות תכנות נבחרים

ג'אווה (Java)

שפת תכנות ג'אווה הינה משפות התוכנות הנפוצות ביותר, זו למעשה שפת תכנות מונחית עצמים שידועה במהירותה. כמו כן, מתכנתים רבים אוהבים את ג'אווה בשל היעילות שהיא תורמת לתכנות (למשל, על ידי ניהול זיכרון ואבטחה).
לימוד Java - כיצד לפתח בשפת ג'אווה, לבנות ממשקים גרפיים, לעבוד מול בסיסי נתונים, לתזמן תהליכים ועוד. הקורס כולל משימות לתרגול החומר הנלמד, כך שבסיום הלימודים ניתן להשתלב בעבודה בתכנות בג'אווה.

NET.

פיתוח של חברת מייקרוסופט באמצעותו ניתן לבנות אתרי אינטרנט דינאמיים ולשלב אותם עם ניהול בסיסי נתונים.
NET. היא פלטפורמת פיתוח המאגדת בתוכה מספר שפות תכנות שביניהם #C היא הנפוצה ביותר. מפתחי תוכנה רבים בוחרים להתמקצע בסביבת NET. כדי השתלב בפיתוח מערכות ברשת ארגונית או באינטרנט.
הבשורה החמה בשוק היא פיתוח בטכנולוגיית NET. לפלטפורמת ענן ופיתוח ל- Windows 8. קורס תכנות NET. מלווה בתרגולים מעשיים, הקניית מיומנויות עבודה, יצירת יישומים, ממשקים, שמירה למסדי נתונים, פיתוח לעבודה נכונה בסביבת הענן ועוד כלים וידע שחשובים לעבודה בסביבת פיתוח זו.

שפות תכנות לינוקס (Linux)

מערכת ההפעלה מבוססת קוד פתוח הנפוצה ביותר בעולם. בתחומים מסוימים כמו שרתים ארגונים ושרתי רשת היא אפילו נפוצה יותר ממערכות מסחריות מתחרות.
היתרון הבולט הוא שהמערכת חופשית, יציבה ואלה בין הסיבות שהפכו אותה לכל כך פופולארית.
לינוקס מבוססת על מערכת הפעלה UNIX שנחשבת מערכת הפעלה יציבה במיוחד בעלת פיצ'רים שמתאימים במיוחד למערכות של שרתים. כמו למשל, ניהול הרשאות מתקדם.
הזדמנויות הפיתוח בשפת תכנות לינוקס רבות ומגוונות במיוחד. קורס שפות תכנות לינוקס מעשי מאוד ומהווה קרש קפיצה לתכנות בסביבת לינוקס, פיתוח מגוון רחב של מערכות, יישומים, תפעול המערכת ועוד.

 

שפות תכנות בפיתוח למובייל

זה הוא תחום שצובר תאוצה בשנים האחרונות וקורס שפות תכנות פיתוח למובייל מתמקד בפיתוח אפליקציות ומערכות הפעלה למכשירים סלולריים, פיתוח אתרים מותאמים למובייל ועוד. הקורס מאפשר ללומדים ללמוד כיצד לפתח native לאייפון, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, בנית אתרים עם HTML ,CSS & JavaScript או פיתוח אפליקציית Mobile Web עם HTML 5.0 ואחרי הקורס, הלומדים יכולים לעבוד בתחום, לפתח אפליקציות ואתרים למובייל.

קורסים בתחום שיכולים לעניין אותך

icon
לימודי לינוקס

195 שעות אקדמאיות

לינוקס, הפכה בשנים האחרונות להיות הדבר המדובר ביותר בעולם תשתיות מערכות המידע. לינוקס היא כבר לא מערכת הפעלה בלתי מוכרת, זוהי מערכת ההפעלה החופשית המבוססת על מתודולוגיית הקוד הפתוח. בעזרתם של מתנדבים ושל חברות גדולות היא זוכה לאמון ולשימוש בכל סביבות ה- IT וצוברת תאוצה רבה. פריסת מערכות לינוקס היום רחבה מאי פעם ועשויה להגיע לכלל הקצוות במערכת הארגונית - החל מתחנות הקצה, דרך מרכזיות תקשורת, טלפוניה,  firewall  ועד לבסיס למערכות Mission Critical,  שרתי בסיסי נתונים, אפליקציות, ERP, או כל מוצר ארגוני אחר. בין גורמי ה- IT הנוספים המוצאים עניין בטכנולוגיות הלינוקס נמצאים גם גופי מחקר ופיתוח גדולים המשתמשים בה כפלטפורמה לפיתוח ובדיקות. לינוקס אף מסוגלת לתת מענה בעולם מכשירי כף היד,  חברות המפתחות מוצרים סלולריים והתקנים שונים, מוצאים גם הם מענה ופתרון בלינוקס כפלטפורמה. כמו כן, חברות העוסקות בפיתוח של מערכות משובצות מחשב, מצאו בלינוקס  כר נרחב וגמיש על מנת ליישם דווקא על מערכת זו את הפרויקטים השונים. אף חברות ה- IT הגדולות כגון HP ו- IBM אשר סיפקו עד כה, בין היתר, פתרונות מבוססים יוניקס, רואים ומקבלים את מגמת השוק הכללית הפונה למערכות הלינוקס כחלופה אפשרית לשרתי היוניקס המסורתיים, ומגיבות בהתאם תוך כדי התאמת פתרונות החומרה והתוכנה לעידן הבא של מערכות ההפעלה- מערכות הלינוקס. בקרב הפצות הלינוקס הרבות הזמינות היום לשימוש כמערכת הפעלה על תצורותיה השונות, בולטת במיוחד הפצת  Red Hat השולטת באופן כמעט מוחלט בנתח שוק השרתים התעשייתי (מעל ל- 80% פריסה בקרב החברות אשר הטמיעו שרתי לינוקס בכל רחבי העולם). בין החברות והגופים הבולטים המפעילים מערכות  Red Hat לשימושים שונים ניתן לציין את אינטל, רפא"ל, אמדוקס, פרטנר, קומברס, תעשיה אווירית, חברת החשמל, צ'ק פוינט ועוד חברות רבות...    מסלול לימודי הלינוקס של ג'ון ברייס הדרכה, המתמחה באופן ייחודי ובלעדי במערכות Red Hat בגרסה העדכנית ביותר (RHEL7), יספק לך את היכולת להבין את "הקסם" הקיים בלינוקס ויכין אותך להתמודד באופן מעשי  עם האתגרים שבניהול המערכת.

ספרו לי עוד
ספרו לי עוד

נשמח לייעץ, ללוות ולענות על כל השאלות

סניף מועדף

אני מסכים/ה שג'ון ברייס הדרכה תשתמש במידע למטרות שיווק, דיוור ישיר ומשלוח פרסומות באמצעי הקשר שמסרתי, ותכלול אותו במאגר המידע של החברה, והכל בכפוף למדיניות הפרטיות של ג'ון ברייס הדרכה וקבוצת מטריקס הזמינה כאן.

המידע שייאסף יישמר במאגר מידע מס' 700019285 הרשום בפנקס מאגרי המידע. להסרה בעתיד פנה/י לדוא"ל infomail@johnbryce.co.il או לטלפון: 03-7100777.