הסבה מקצועית בתקופת הקורונה

תוכן עניינים

מעסיקים רבים נותנים צ’אנס גם למי שזה הרגע סיים לימודים כל עוד יש לו את התעודה ממוסד לימודים מוכר וידוע וכן את הידע הנדרש והעדכני לביצוע העבודה בפועל.
באילו פוזיציות בהייטק מחכה לכם מקום? סקירה של תחומים חמים גם בשגרת קורונה:

בונים את התשתית הנכונה

תשתיות המחשוב בארגון עומדות היום במרכז במיוחד לאור העלייה בעבודה מהבית ואם חיפשתם איך להיות בעלי ערך לארגון, קורס ניהול תשתיות ענן ורשתות תקשורת יכול לסלול עבורכם את הדרך לתפקיד נחשק, דינאמי ומרתק.
מנהל תשתיות אחראי לתפעול המערכות הטכנולוגיות בחברה כמו תחנות קצב, תקינות שרתים, התקנה וטיפול בתקלות רשת וציוד תקשורת. הקורס מקנה ידע בחומרה לרבות שרתים, מעבדים וכן הכרות מעמיקה עם מערכות הפעלה, תשתיות רשת, קביעת תצורה של מנהלי תקנים וקישוריות וכן מנגנוני אבטחה. בג’ון ברייס הקורס מסייע בהכנה לבחינות ההסמכה הבינלאומית MCSA: Windows Server 2016 ו – MSAAA שמאפשרת להשתלב בתעשייה בניהול של מערכות מידע ותשתיות ענן, וכן הכרות עם אבטחת מידע ברמה הגבוהה, מוצרי ענן של מייקרוסופט כולל התנסות בפרויקטים מעשיים.

הקידום שחיפשתם מתחיל בגוגל

בעידן התחרותי הנוכחי בו גוגל הוא המלך ואתרים נאבקים על הדירוג שלהם בגוגל, יש מי שמכירים מקרוב את המנגנון שעומד מאחורי קידום אתרים. קורס קידום אתרים וקידום ממומן יכשיר אתכם לעבודה ב-SEO על מנת לסייע לעסקים לקדם את האתר שלהם. כמו כן, תוכלו לבנות את הנוכחות האינטרנטית שלהם, כולל אתרי איקומרס שמבחינתם עלייה בדירוג במנוע החיפוש של גוגל שווה יותר מכירות בפועל.
הקורס מקנה ידע באופטימיזציה, חקר מילות מפתח, ניהול קמפיינים בגוגל והיופי הוא שאפשר לעבוד בתחום בחברות מסוגים שונים על משכורת או כפרילנסרים ולעבוד מכל מקום ובכל שעה. הקורס מקיף נושאים החיוניים לעבודת המקדם כמו עבודה עם קישורים, אופטימיזציית תוכן ואופטימיזיית מבנה, קידום אתרים בסלולר, גוגל עסקים, תהליכי עבודה ועוד.

לעצב את השלב הבא בחיים

עולם העיצוב הגרפי לא מפסיק להשתכלל ובעולם החזותי בו אנו חיים, שסטורי או פוסט באינסטגרם יכולים להקפיץ את המכירות ולהמליך כוכבים חדשים, תחום העיצוב צובר תאוצה יותר מתמיד. המעצב הגרפי של היום לא רק שולט לעומק בתוכנות גרפיות כמו פוטושופ, הוא גם בעל הידע הנחוץ לאפיון ועיצוב אתרי אינטרנט, קמפיינים, באנרים ויכול לעבוד הן בפרינט והן בדיגיטל ולהתקדם לתפקידי מפתח בקריאטיב.
קורס עיצוב גרפי יישומי בשילוב Web design וחווית משתמש ילמד אתכם טיפוגרפיה, קומפוזיציה, תורת הצבעים ושימוש בתוכנות המבוקשות בשוק כמו Adobe Illustrator CC ו-Adobe Photoshop CC כמו גם על חוויית המשתמש כולל מחקר קהל יעד ועיצוב ממשקים נוח, עיצוב אתרים ועיצוב אפליקציות כך שבסיום הקורס ייפתחו בפניכם מגוון הזדמנויות לקריירה בתחום. 

בודקים לפני שבוחרים

תוכנה לא יוצאת היום לשוק בלי ביצוע של סדרת בדיקות מקיפה ומעמיקה ומי שאחראי על בדיקות אלה הם בודקי תוכנה. כיום משתמשים במגוון כלי בדיקה ידניים ואוטומטיים על מנת לזהות באגים ולשפר את זמן הריצה או כל פרמטר אחר על פי המפרט הטכני. חברות מחפשות בודקי תוכנה אפילו מתחילים לבדיקות תוכנה על פי קבלת אפיונים וכתיבת תסריטי בדיקה, כתיבת סיכומי בדיקות, דיווח על תקלות לכל אורך תהליך הפיתוח. קורס בדיקות תוכנה מעניק את הכלים הנדרשים לעבודה עם מערכות הפעלה, הכרות עם בסיסי נתונים ושפת SQL, מודלים לפיתוח תוכנה, סוגי בדיקות כמו בדיקות פונקציונאליות ולא פונקציונאליות, מבניות ובדיקות רגרסיה ותחזוקה כמו גם הכרות עם מתודולוגית Agile. תוכלו לעבוד בתחום עם אופק מקצועי ועניין רב.

האפליקציה שתשנה את הקריירה שלכם

עולם האפליקציות מתחדש בלי הרף ביישומים מרתקים ויזמים וחברות פיתוח מחפשות מפתחי אפליקציות וכך גם חברות אינטרנט משתוקקות למפתחי אתרים על פי הטכנולוגיה המתקדמת. אתרים שיעלו בגוגל, יהיו ידידותיים למשתמש וכך גם אפליקציות שימושיות וידידותיות.
כאן נכנסים לתמונה מפתחי אתרים ואפליקציות שסיימו קורס הכשרה הכולל פיתוח בשפת JAVA, הכרות עם עולם המובייל, פיתוח אפליקציות בצד שרת ולקוח ואפליקציות WEB מותאמות למובייל. העבודה עצמה כוללת פיתוח אפליקציות לטלפונים וטאבלטים, שותפות במחזור חיי האפליקציה משלב גיבוש הקונספט תוך התכנון והבנייה ועד ביצוע הבדיקה, כתבה ותחזוקה.
מוזמנים לנצל את חלון ההזדמנויות ולהפוך את הלימון ללימונדה. לחפש את הכיוון המקצועי המתאים עבורכם בתעשיית ההייטק באמצעות קורסי הכשרה שיפתחו בפניכם את הדלת לג’וב הבא!

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...