למה כדאי ללמוד בג’ון ברייס?

תוכן עניינים

לצאת עם קבלות – מוניטין שעושה הבדל

מכללת ג’ון ברייס היא זרוע ההדרכה של מטריקס, מהמובילות בישראל ובאירופה בתחום הדרכת מחשוב וטכנולוגיית מידע. הוותק של ג’ון ברייס והפעילות שלה מוכרים בתעשייה והמכללה בעלת 3 הסניפים (חיפה, תל אביב, ירושלים) המכשירה מדי שנה למעלה מ-10,000 אנשי הייטק.
סיום הלימודים במוסד מוכר ששמו הולך לפניו פותח דלתות למגוון משרות ומעניק לכם הזדמנות להרשים מעסיקים פוטנציאליים. בנוסף לכך, למכללה גב כלכלי חזק (מטריקס) כך שאתם יכולים לדעת שאתם בידיים הטובות ביותר בתחום הטכנולוגי וגם לומדים במוסד הנהנה מאיתנות פיננסית.

כל שצריך זה לבחור מה ומתי – מבחר מסחרר של אפשרויות לימוד

בג’ון ברייס מציעים לכם יותר מ-500 קורסים במגוון תחומים המתאימים בין היתר לאלה שאינם בעלי ניסיון או רקע, מקצועני הייטק המעוניינים להשתדרג, חיילים משוחררים שמחפשים לימודים על חשבון הפיקדון ואנשים עובדים שזקוקים לאלטרנטיבת לימוד במקביל לעבודה.
קורסי ההכשרה להייטק מבוססים על הידע הנדרש בתעשייה על פי תחומי עניין והעדפות מקצועיות, וכל אחד יוכל לבחור את התוכן הרלבנטי עבורו מקורסי תכנות דרך סייבר סקיורטי ועד שיווק דיגיטלי, רשתות תקשורת ותשתיות, דאטה ו-
BI ועוד.
הקורסים בג’ון ברייס נחלקים כאמור לשני סוגים מרכזיים: קורסים הכשרה להזנקת הקריירה בעולם ההייטק גם למי שאינו בעל רקע בתחום וקורסים למקצוענים – אלה שהינם בעלי רקע וניסיון בעולם ההייטק, כך שהלימודים רלבנטיים לאורך תקופות שונות בחיים, כאשר יש טכנולוגיה חדשה שמשפיעה על אופי העבודה או כשמעוניינים לקחת את הקריירה צעד אחד קדימה ולהתמקצע בתחום העיסוק.  כל אחד יכול למצוא את הנישה שלו ואת הדרך להשתלב ולהתקדם בחברות הייטק וטכנולוגיה.
ג’ון ברייס נחשבת גם לזרוע ההדרכה הרשמית של מגוון חברות ענק ומעניקה גם הכשרה והסמכה ייחודית ובלעדית ושווה בהחלט להתעדכן בהכשרות ייחודיות אלה שניתן ללמוד בארץ אך ורק בג’ון ברייס.

ללמוד מהטובים ביותר – המומחים לרשותכם בכל שלב בדרך

כאשר בוחרים ללמוד בג’ון ברייס בוחרים בצוות המקצועי המוביל בתחומו עם רשימת מורים ומרצים ומומחים שנבחרו בפינצטה ועברו הכשרות מתאימות להעברת החומר בדרך האקטואלית והפרקטית ביותר.
המומחים ילוו אתכם מייעוץ לימודים בבחירת המסלול האולטימטיבי דרך תוכנית הלימודים עצמה ועד סיוע בהשמה והכשרות מקצועיות נוספות. הלימודים מעניקים מעטפת תומכת מהמורים ומגורמים שונים בזרוע ההדרכה על מנת שכל סטודנט יגיע להישגים הטובים ביותר.

תוכנית לימודים עדכנית ויישומית – פרקטיות היא שם המשחק

הלימודים אומנם משלבים בין תכנים תיאורטיים לתכנים פרקטיים, אבל הדגש הוא על לימוד יישומי. חלק בלתי נפרד מהלימוד מוקדש להתנסות מעשית בכל תחום כולל הגשת פרויקטים ומשימות והכל בתנאים המדמים עשייה ממש כמו בתעשייה.
תוכניות הלימודים מתעדכנות על פי הטכנולוגיות והמובילות בשוק והלימודים מתקיימים בכיתות מחשב משוכללות עם כל הדרוש ללימודים. התוצאה היא שהבוגרים של המכללה יוצאים לעולם העבודה מצוידים בכלים הפרקטיים ביותר. במכללה גם מסלולי לימוד המכינים לבחינות הסמכה בינלאומיות בתחומים שונים.
המכללה אף משקיעה בכנסים ואירועים גדולים שחלקם פתוחים לסטודנטים ולבוגרים כדי שיוכלו להתמקצע תוך כדי תנועה ולהתעדכן בבשורות החשובות בתחום.

הזדמנויות קריירה מגוונות – להשתלב בחברות המובילות בעולם

ג’ון ברייס מלווה אתכם גם עם סיום הלימודים דרך זרוע ההשמה המסייעת בהכשרות כמו הכנה לראיונות עבודה וכתיבת קורות חיים מקצועיים. בוגרי ג’ון ברייס משתלבים בחברות גדולות בתעשיית ההייטק המקומית והעולמית כמו למשל, אורקל ORACLE, צ’ק פוינט CHECK POINT, איי.בי.אם IBM ומייקרוסופט Microsoft בשלל תפקידים על פי תחומי הלימוד ועל בסיס הידע שרכשו במסגרת לימודיהם במכללה.

רוצים להבין מה כדאי לכם ללמוד? לחצו על הקישור!

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...