לימודי שיווק באינטרנט

לימודי שיווק באינטרנט משלבים גם ידע טכנולוגי וגם יצירתיות באופנים שונים, החל מכתיבת תוכן או ניהול קמפיינים ועד חשיבה שיווקית. מומחי שיווק אינטרנטי כיום יודעים לפעול בכמה זירות במקביל – שיווק במובייל, שיווק באינטרנט וכן שיווק ממוקד במדיה החברתית, בפלטפורמות מכירתיות כמו eBay ועוד.

ניתן לעבוד בשיווק אינטרנטי במסגרות תעסוקתיות רבות, בחברות מדיה ובכל חברה שמעוניינת באנשי שיווק דיגיטלי. לימודי שיווק דיגיטלי באינטרנט הן אופציה נוספת שמאפשרת גם לעבוד כעצמאים, זו עבודה שניתן לבצע מכל מקום ובשעות שאתם קובעים לעצמכם, כי מה שחשוב בה זה הביצועים ולא כמה זמן עבדתם או באיזה שעות עבדתם. בנוסף, ניתן לקבוע שיטת תשלום על פי הצלחה, ריטיינר על הפעילות עצמה וברגע שמכירים את המתודולוגיה המקצועית, אפשר לנהל שיווק דיגיטלי למספר רב של לקוחות ובו זמנית. כלומר, להרוויח סכומים יפים כאשר אתם קובעים לעצמכם בכמה לקוחות אתם מסוגלים לטפל, מתי ואיך.

שיווק דיגיטלי הוא תחום מאוד תחרותי, יש בו הרבה שחקנים והוא גם מתחדש ומתעדכן בלי הפסקה. לכן, אם החלטתם להיות עצמאיים, חשוב שתדעו כל מה שחדש, תכירו כלים מתקדמים, שיטות לשיפור הביצועים וכדומה. למרבה השמחה, לימודי שיווק דיגיטלי יעניקו לכם את הכלים הדרושים, וקיימים גם קורסי המשך שיעזרו לכם להתמקצע בתחום ספציפי, כמו למשל קורס PPC בו לומדים שיטות מתקדמות לניהול קמפיינים באמצעות תוכנות וכלים לשיפור התוצאות. וזכרו, יותר ידע, יותר כלים, פוטנציאל ליותר לקוחות ורווחים גבוהים יותר.

 

קורס שיווק דיגיטלי, קידום אתרים (SEO) וקידום ממומן (PPC)  | 240 שעות

קידום אתרים ושיווק במדיה החברתית הם מהתחומים המבוקשים והדינאמיים ביותר כיום. הקורס מקנה את הכלים הדרושים לצורך פיתוח קריירה ב-SEO ובמדיה הדיגיטלית תוך שימת דגש על בניית עסק, עבודה מול לקוחות, ידע עדכני ושיטות אפקטיביות לניהול מערך קידום אתרים יעיל ומוצלח. ג’ון ברייס הדרכה וחברת SEO Simple, מקיימות את הקורס למעלה מ-10 שנים והכשירו למעלה מ-1,800 בוגרים המהווים את לב קהילת המקדמים בארץ. אחד היתרונות הבולטים של קורס שיווק דיגיטלי וקידום אתרים SEO ולימודי קידום אתרים הינו פרויקט בליווי אישי המתחיל כחודש לפני סיום הקורס ונמשך עד 4 חודשים מסיום הקורס. מטרת הפרויקט הינה התנסות מעשית בתחום תוך מתן מענה ישיר, מדויק, מקצועי ואיכותי לצרכי השוק.

קורס PPC – ניהול קמפיינים ממומנים | 140 שעות

קורס שיווק דיגיטלי מעשי המקנה את הידע והניסיון הנדרשים לניהול יעיל של קמפיינים ממומנים בגוגל ובפייסבוק (כולל מובייל ויוטיוב). המשתתפים בקורס ייחשפו לשיטות פרסום ולכלים החדשניים ביותר, יילמדו בין היתר על אסטרטגיות מנצחות משלב אפיון הקהל, גיבוש הקונספט, בחירת שיטת קידום המתאימה ליעד, דרך בחירת תקציב ושיטות תשלום ועד כתיבת ועיצוב מודעה מנצחת וביצוע אופטימיזציה. קורס PPC קידום ממומן נותן מענה מדויק לכל המעוניין להתמקצע בתחום ולמקסם את תוצאות הפרסום ברשת.

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...