שפות תכנות מובילות – איזו שפת תכנות כדאי ללמוד?

תוכן עניינים

כמובן שמי שמעוניין להכיר את כל שפות התכנות וכך להתמקצע ולהתאים ליותר תפקידי תכנות, ירצה להרחיב את הידיעות שלו ולהכיר את כל שפות תכנות שונות או לפחות את המובילות מביניהן ולהשתדרג בהתאם לבשורות החמות.
מתלבטים איזו שפה ללמוד? לפניכם מספר דברים שחשוב לדעת על שפות תכנות ועל קורסים העוסקים בלימוד שפות תכנות.

קורסי שפות תכנות נבחרים

ג’אווה (Java)

שפת תכנות ג’אווה הינה משפות התוכנות הנפוצות ביותר, זו למעשה שפת תכנות מונחית עצמים שידועה במהירותה. כמו כן, מתכנתים רבים אוהבים את ג’אווה בשל היעילות שהיא תורמת לתכנות (למשל, על ידי ניהול זיכרון ואבטחה).
לימוד Java – כיצד לפתח בשפת ג’אווה, לבנות ממשקים גרפיים, לעבוד מול בסיסי נתונים, לתזמן תהליכים ועוד. הקורס כולל משימות לתרגול החומר הנלמד, כך שבסיום הלימודים ניתן להשתלב בעבודה בתכנות בג’אווה.

NET.

פיתוח של חברת מייקרוסופט באמצעותו ניתן לבנות אתרי אינטרנט דינאמיים ולשלב אותם עם ניהול בסיסי נתונים.
NET. היא פלטפורמת פיתוח המאגדת בתוכה מספר שפות תכנות שביניהם #C היא הנפוצה ביותר. מפתחי תוכנה רבים בוחרים להתמקצע בסביבת NET. כדי השתלב בפיתוח מערכות ברשת ארגונית או באינטרנט.
הבשורה החמה בשוק היא פיתוח בטכנולוגיית NET. לפלטפורמת ענן ופיתוח ל- Windows 8. קורס תכנות NET. מלווה בתרגולים מעשיים, הקניית מיומנויות עבודה, יצירת יישומים, ממשקים, שמירה למסדי נתונים, פיתוח לעבודה נכונה בסביבת הענן ועוד כלים וידע שחשובים לעבודה בסביבת פיתוח זו.

שפות תכנות לינוקס (Linux)

מערכת ההפעלה מבוססת קוד פתוח הנפוצה ביותר בעולם. בתחומים מסוימים כמו שרתים ארגונים ושרתי רשת היא אפילו נפוצה יותר ממערכות מסחריות מתחרות.
היתרון הבולט הוא שהמערכת חופשית, יציבה ואלה בין הסיבות שהפכו אותה לכל כך פופולארית.
לינוקס מבוססת על מערכת הפעלה UNIX שנחשבת מערכת הפעלה יציבה במיוחד בעלת פיצ’רים שמתאימים במיוחד למערכות של שרתים. כמו למשל, ניהול הרשאות מתקדם.
הזדמנויות הפיתוח בשפת תכנות לינוקס רבות ומגוונות במיוחד. קורס שפות תכנות לינוקס מעשי מאוד ומהווה קרש קפיצה לתכנות בסביבת לינוקס, פיתוח מגוון רחב של מערכות, יישומים, תפעול המערכת ועוד.

 

שפות תכנות בפיתוח למובייל

זה הוא תחום שצובר תאוצה בשנים האחרונות וקורס שפות תכנות פיתוח למובייל מתמקד בפיתוח אפליקציות ומערכות הפעלה למכשירים סלולריים, פיתוח אתרים מותאמים למובייל ועוד. הקורס מאפשר ללומדים ללמוד כיצד לפתח native לאייפון, פיתוח אפליקציות לאנדרואיד, בנית אתרים עם HTML ,CSS & JavaScript או פיתוח אפליקציית Mobile Web עם HTML 5.0 ואחרי הקורס, הלומדים יכולים לעבוד בתחום, לפתח אפליקציות ואתרים למובייל.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...