אפליקציות שכל מעצב גרפי צריך להכיר

תוכן עניינים

במסגרת קורס עיצוב גרפי נלמדות התוכנות המובילות בתחום המהוות את הליבה של התחום, אבל אפשר בהחלט ליהנות גם מהיתרונות שמציעים היישומים השונים. הנה המלצה על מספר אפליקציות שיכולות לתמוך בתהליכי העבודה הדינאמיים ולהעצים את היצירתיות העיצובית בפרויקטים.

WhatTheFont – בדרך לגילוי הפונט

הפונטים משחקים תפקיד חשוב ביצירת כל עיצוב והאפליקציה הזו המתאימה הן למחזיקי אנדרואיד והן למחזיקי מכשיר אייפון מאפשרת לבחון את מראה הפונטים על גבי תמונות ולאתר באיזה פונט מדובר. כל שצריך זה להעלות תמונה מתוך הגלריה, להקליד את המילים בדרך חופשית ולמקם אותן על גבי התמונה להשגת התצוגה המרשימה ביותר.
לאחר מכן, אפשר לבדוק מה שם הגופנים ולקבל הצעות לגופנים הדומים לאלה שבתמונה, שעשויים אף הם להתאים לאותו פרויקט. WhatTheFont מופעל על ידי AI, שהופך אותו מהיר וקל לשימוש. האוסף של האפליקציה כולל למעלה מ- 133,000 סגנונות של גופנים ומאפשר למצוא את ההתאמה הטובה לתמונה. חשוב להעלות אימג’ מאיכות טובה ולוודא שהטקסט אופקי.

Adobe Photoshop Express – פוטושופ מהיר

בכל זמן ומכל מקום תוכלו להשתמש באפליקציה של פוטושופ אקספרס המציעה מגוון פיצ’רים ידידותיים למעצבים. האפליקציה מבצעת עריכה, יצירת ושיתוף תמונות תוך התאמה מיוחדת למדיה החברתית או בכל פלטפורמה בה תרצו להעלות את העיצובים. ביישום מגוון כלים לתיקון מהיר של פגמים וליטוש תמונות, אפקטים ותוספות שניתן ליישם ברגע, בין אם התאמת ניגודיות וחשיפה בלחיצה אחת ובין אם תבניות ליצירת קולאז’ים, הוספת מדבקות וסגנונות של טקסטים. ניתן לפרסם את התמונות המועדפות ישירות במדיה החברתית ולשלוח בהודעה או במייל.

SketchBook Pro – אין גבול ליצירתיות

כלי הרישום ניתן להורדה גם מהמובייל עם הפיצ’רים הייחודיים והממשק האינטואיטיבי המעניקים לכל מעצב גרפי את הכלים לשרטוט ורישום. כלי אנימציה, עורך שכבות, יישומי פרספקטיבה, כלי טרנספורמציה ועוד. היישום נהדר למגוון שרטוטים רעיוניים ועד יצירות אומנות וכולל סרגל עקומות ליצירת קימורים,
ב- Autodesk, אנו מאמינים שהיצירתיות מתחילה ברעיון. משרטוטים רעיוניים מהירים ועד יצירות אומנות. ביישום מגוון מבשרות כמו עפרונות, עטים וטושים, הגדרת סגנונות ליצירת קווים ישרים או מעוגלים, שכפול, מיזוג וסידור מחדש של השכבות ועוד.

Cliqcliq Colors – כוח הצבע

בחירת הצבעים קריטית לעבודתו של המעצב ואפליקציה זו תוכלל לסייע לכם ביצירת לוחות מבוססי צבעים, חילוץ צבעים ולוחות צבעים מתמונות שצולמו. כל לוח כולל עד 12 צבעים והשימוש ידידותי על ידי גרירה ושחרור של צבעים לפלטה בתחתית המסך. על ידי זיהוי התמונה, האפליקציה שולפת ממנה באופן אוטומטי את הצבעים הרלבנטיים ויוצרת לוח צבעים לפרויקט הבא.

Color Splash – לא הכל שחור ולבן

אפליקציה זו מאפשרת להעניק לתמונות מראה דרמטי על ידי המרת התמונות לשחור לבן ושמירה של הפונקציות המבוקשות על הפריטים שנבחרו מראש בצבע. אפקט מעניין המפנה באופן טבעי את תשומת הלב הצופים לאזורים הצבעוניים שחרתם. הממשק אינטואיטיבי להפליא – כל שצריך זה להשתמש באצבע כמברשת כדי לצבוע חלק מהתמונות בשחור לבן או להחזיר לצבע המקורי ותהליך הצביטה בשתי אצבעות מאפשר לעבוד על פריטים ברמת דיוק הפיקסל. יש לבחור תמונות לעריכה מספריית התמונות בטלפון, פייסבוק, אינסטגרם או דפרובוקס או פליקר ואפשר לבחור מבין מברשות שונות בין אם קשות או בעלות קצוות רכות או אטומות או רכות ואפילו להתאים את גודל המברשת.

Color Pal – בעקבות הצבע הבא

פעמים רבות בתהליך העבודה יש צורך למצוא את הערך של כל צבע ואפליקציה שחוסכת זמן ומאמץ היא Color Pal .אפליקציה המתאימה לכל פרויקט עיצוב המציגה לוחות עיצוב ויישומי עריכת צבעים. דרך האפליקציה ניתן למצוא את ערכי RGB של כל צבע וליצור שילובים בהתאמה אישית ולמצוא לוחות וערכות צבעים טובים. האפליקציה כוללת את ערכי הצבע HEX, RGB ו- CMYK.  ניתן לזקק את הצבעים של התמונות ולגלות צבעים בשילובים מעניינים לשדרוג הפרויקט.

קיימות עוד הרבה מאוד אפליקציות למעצבים גרפיים, שתוכלו לגלות בחנות האפליקציות של אייפון או אנדרואיד, להתנסות ולשמור בתיקיית עבודה במובייל את האפליקציות המועדפות עליכם.

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...