קורס SAP בג’ון ברייס ירושלים

תוכן עניינים

מהי SAP ומדוע כדאי ללמוד SAP?

חברת SAP הינה בית תוכנה בינלאומי אשר השתלב בשוק הישראלי כבר לפני כ 25 שנה. חברות וארגונים רבים כיום עובדים עם SAP,  המערכת המובילה בתכנון משאבי ארגון – Enterprise Resource Planning System.
SAP תורמת לייעול התהליכים העסקיים בארגון ומציעה מגוון פתרונות לתכנון ייצור, ניהול פרויקטים, מימון, בקרת איכות, הפצה. המודולים של המערכת נוגעים בלוגיסטיקה, פיננסים ומשאבי אנוש ומכאן מערכות SAP מתאימות לארגונים בינוניים עד גדולים SMB  הן במגזר הפרטי והן בציבורי.
עסקים בינוניים-גדולים אף הם יכולים להשתמש בפתרונות ERP שונים מבית SAP, אך חברות וארגונים גדולים אלו יזדקקו להתאמה מקצועית אישית של המערכת לפי הדרישות הספציפיות של כל חברה. (מה שנקרא בשפת ה-SAP: קסטומיזציה של מערכת המידע).
כיצד ה- AP משדרגת באמצעות SAP  את הפעילות של הארגון?
לשימוש במערכת SAP יתרונות רבים: ניתן ליהנות מניהול משופר של הארגון על ידי מקסום המשאבים, לשפר את שירות הלקוחות, לייעל תהליכי לוגיסטיקה הודות לפונקציות של תכנון, רכש, ניהול מלאי, מכירה והפצה של המערכת, הוזלת עלויות, שיתוף פעולה בין בעלי תפקידים וספקים ועוד. היתרון הבולט הוא שבאמצעות המערכת ניתן ליצור אינטגרציה בין הנתונים ולהקצות גישה למשתמשים שונים בכל עת ומכל מקום לעבודה יעילה יותר על פרויקטים. המערכת מרכזת נתונים ממחלקות עסקיות שונות ויכולה לסייע בתהליך קבלת ההחלטות.

מה עושה מיישם SAP? מהו תפקידו של מיישם ה-SAP?

מיישם SAP אחראי על סביבת ה-SAP בארגון. בפועל הוא מתכנן יישומי SAP בהתאמה אישית לצרכי הארגון, ניתוח צרכי הארגון, אפיון עסקי וטכני של המערכת על בסיס צרכים אלה, הגדרת התוכנה והתמודדות עם בעיות תוך שימת דגש על שיפור הביצועים. כמו כן, מיישם SAP אחראי על ניהול בסיס הנתונים, תיעוד תהליכים, ביצוע שינויים, קונפיגורציה בין המודולים השונים.
העבודה כוללת לרוב גם הכנת דוחות, ביצוע אפיונים ומימושם. זהו תפקיד דינאמי

קורס SAP לא דורש ידע קודם, המסלול מכין את הסטודנטים ישירות לעבודה בתחום.

למה כדאי ללמוד בקורס מיישמי SAP בירושלים?

הקורס מתקיים בקמפוס ירושלים של מכללת ג’ון ברייס הדרכה. בירושלים ישנן משרות רבות בארגונים ממשלתיים ופרטיים אשר בהם קיימת התוכנה.
כיוון שעבודת המיישמים הינה בצוות – בכל מערך ארגוני ערוכים לקליטת מיישמים מתחילים (ג’וניורים) במקביל לעובדים הוותיקים.
חלק מתהליך צמיחת המיישם הוא לראש צוות  (אם יבחר בכך)- דבר שגם הוא “מפנה” משרות מיישמים לאורך הזמן בצוות עצמו.
קמפוס ירושלים ממוקם בהגן הטכנולוגי מלחה, הקורס אורך ב-8 חודשים

 

תוכן עניינים

Schedule Appointment

Fill out the form below, and we will be in touch shortly.

לא הצלחנו לאתר את הטופס.

בודק...